Posted in: Uncategorized

Ekosolvent Baskı Makinesi

Baskı Teknikleri & Makineleri Step Dijital’de

Ekosolvent baskı makinesi, yüksek kalite ve düşük maliyetle tasarlanan yüksek verimli solvent grubuna ait makinelerdir. Matbaacı, tabelacı ve yüksek işlevli baskı merkezleri tarafından kullanılarak maksimum düzeyde verim alınmaktadır. Ekosolvent baskı makinesi boya besleme özelliğiyle, baskı hızıyla tercih nedeni olan makinelerdir. Kolay tedarik edilebilmesi, kuruma özellikli Solvent boya ve yüksek kalite baskı özelliğiyle müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Yüksek kalite ve verimlilik nedenleri olarak pek çok özelliğe sahip ekosolvent baskı makinesi pek çok alanda kullanılmaktadır.

 Ekosolvent Baskı Makinesini Kimler Kullanır?

 Yüksek performanslı, düşük yatırım bütçeli baskı makineleri olan ekosolvent baskı makinesi boya besleme tekniğiyle satışta bulunmaktadır.

Kokusuz baskı makinesi özelliği boyadan gelmektedir. Kokulu, kokusuz olarak ayrılan Solvent grubu boyalar fotoğraf kalitesinde sonuç vermektedir. Kesintisiz baskı performansıyla matbaacılar, tabelacılar tarafından tercih edilmektedir. Baskı merkezlerinin rakipsiz olarak tanımladığı ekosolvent baskı makinesi çapraz dizilim özellikleriyle brandaya 450m² baskı yapabilmektedir. Folyo ürünlere ise 100m² hızında dijital baskılar yapabilmektedir. Özel tekniklerle üretilmiş solvent boya kusursuz baskı ve kuruma sağlamaktadır. www.stepdijital.com.tr baskı teknolojileri Türkiye Distribütörü olarak çalışmaktadır.

 İç Mekan Baskı Makinesi

 İç dekorasyon işlemlerinde kullanılan baskı makinelerine iç mekan baskı makinesi denmektedir. İleri teknoloji ürünü iç mekan baskı makinesi pano, poster ve vitrinlere modern hava katmak isteyenlerin tercihidir. Özel tasarımları yüksek kalitede baskı yapabilme özgürlüğü sunan iç mekan baskılar UV ışınları sayesinde hızlıca kurumaktadır. Yüksek kalite, ilgi çekici ve modern tekniklerle yapacağınız vitrinler panolar ve posterlerinizi keyifle kullanabilirsiniz. UV özellikli baskı makineleri, her türlü ürüne baskı yapabilmektedir. Kumaş, plastik, metal, cam, branda, folyo, barisoll ve duvar kağıdına baskı yapabilmektedir. UV baskı makineleri, çalışma esnasında çevreye, kokusuz organik bileşenler yaymaktadır.

Azami teknik bilgi ve profesyonellik gerektiren, makinelerde tecrübeli uzmanların çalışması gerekmektedir. İç mekan baskı makinesi kullanım alanları, ladbox, duvar kağıdı, branda, folyo gibi ürünlerin yanında farklı zeminlere baskı yapabilmektedir. Tercih nedenleri;

 Sessiz çalışarak yüksek verim alınması, gerçek boyutta baskı çıkararak yüksek performans sağlaması ve verimliliği artıran teknik özellikleri bulunmaktadır. Günün her saati www.stepdijital.com.tr adresini ziyaret ederek ürün bilgileri alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir